26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ ۰۹:۳۳:۰۰
کد مطلب:  1279212
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران :
برگزاری جلسه اجرای برنامه ها  از ستاد تا مدرسه

جلسه ویدئوکنفرانس اجرای برنامه از ستاد تا مدرسه ویژه کارشناسان محترم ادارات آموزش وپرورش استثنایی و رابطین شاخص های اختصاصی توسط سازمان استثنایی کشور برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دژن رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران با اشاره به بهره مندی کارشناسان و مدیران مدارس از سند تحول بنیادین گفت: سند تحول بنیادین باید در  اختیار مدیران قرار گیرد،زیرا در آن به تفاوتهای فردی، مناسب سازی محتوا، خدمات مشاوره ای و توان بخشی و کلیه راهکارهای مناسب برای اداره مدارس اشاره شده است.

وی با تاکید بر اینکه  کارشناسان نباید خود را از کادر و عوامل اجرایی مدارس جدا بدانند  و در دل آموزش باشند ، اظهار داشت: باید به هدف گذاری در قبال آموزش های هر دوره تحصیلی توجه کرده و ادارات با برنامه هایی تدوین شده جهت تقویت آموزش از فعالیت های آموزشگاهی پشتیبانی نمایند.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی باید به زندگی اجتماعی، روابط اجتماعی و مهارت های زندگی مناسب دست یابند و لازم است آموزش از نهاد آموزشی به فرهنگی تبدیل شود و مدرسه صرفا نهاد آموزش نباشد و به آموزش فرهنگ نیز بپردازد.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :