2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1278892
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهرا در مراسم کاروان مهر با نشاط :
۳۴ هزارقلم از اجناس ورزشی و بهداشتی به ۲۱ منطقه از شهرستان‌های استان تهران ارسال شد

۳۴ هزار و ۵۴۱ قلم از اجناس ورزشی و بهداشتی به همراه ۱۰ هزار و ۶۰۰ لیتر مواد شوینده در مراسم« کاروان مهر با نشاط » با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ۲۱ منطقه از شهرستان‌های استان تهران ارسال شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، محمد صیدلو  مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران  در مراسم کاروان مهر با نشاط گفت : این کاروان دارای ۲ کارکرد است که کارکرد اول به چشم دیده می‌شود و وسایلی هستند که در ۲۵ کامیون به مناطق ارسال می‌شوند، گرچه این مقدار کفایت مدارس را نمی‌کنند اما مدیران بقیه اقلام را با کمک مردم تهیه می‌کنند و کارکرد دوم نیز پیام این کاروان است که به مدارس و خانواده‌ها دارد به خصوص در شرایطی که بیماری سبب بروز نگرانی‌هایی هم به جهت روانی و شخصیتی ایجاد کرده است.

صیدلو با اشاره به راه اندازی «کاروان مهر با نشاط» گفت: ساخت و بهره برداری از ۳۴ فضای ورزشی در استان صوذت پذیرفته  و با این بهره برداری ها ۲۱ هزار متر مربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه می شود.  صیدلو  افزود : حضور دانش آموزان در مدرسه‌ای که در آن نشاط وجود دارد، مقدمات دریافت بقیه محتوا و اقدامات تعلیم و تربیتی را فراهم می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بیان داشت: باید از محیط مدرسه حداکثر استفاده را برای حضور امن دانش آموزان به کمک خانواده‌ها داشته باشیم و به همین جهت رنگ و بوی کاروان بهداشتی شده و بیشتر به وسایل بهداشتی توجه شده است.

بنا بر این گزارش مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران افزود: پیامی که کاروان در همه استان‌ها منتقل می‌کند این است که مدرسه باید انتخاب دانش آموز باشد و امکان حضور لذت بخش دانش آموز را فراهم کند و چنین مدرسه‌ای است که می‌تواند منجر به رشد استعدادها شود و در این عرصه ایمان مدیران مهم است چرا که آنچه اعتقاد مدیران باشد فراهم می‌شود.

به اشتراک بگذارید :