27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۳:۰۹:۲۰
کد مطلب:  1278876
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
آیین آغاز عملیات احداث ۵  فضای آموزشی در شهرستان شهریار

  عملیات اجرایی احداث ۵ فضای آموزشی در شهرستان شهریار با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی کشور، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران، فرماندار تهران و جمعی از خیرین در وحیدیه شهر یار برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این آیین افتتاح با اشاره به اینکه کرونا مناسبات بسیاری را تغییر داده است گفت :امروز مدرسه با شرایط متفاوتی روبه رو است  و اگر چه اصل بر حضور دانش‌آموزان است اما حفظ سلامتی دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش است و به هیچ وجه شرایط نباید به گونه‌ای باشد که آسیبی به دانش‌آموزان وارد شود.
 وی با اشاره به اهمیت  آموزش و پرورش در تربیت  انسان هایی شریف و مسئول  اظهار داشت:  ما نیازمند مدرسه ای هستیم که در آن علاوه بر اینکه به دانش آموزان علم و دانش آموزش داده می‌شود آنها را تربیت کرده و خصایل انسانی را در آنها پرورش دهد. ابن مقام مسئول با تاکید بر اینکه امروز آموزش و پرورش بیشترین  امکان تغییر و تحول را در خود داراست ،تصریح کرد: مشکل آموزش و پرورش به تنهایی حل نخواهد شد مگر با یک اتحاد همگانی و همیاری همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی ،سازمان های مردم نهاد و خیرین نیک اندیش.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان با تأکید بر ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: شوراهای آموزش و پرورش به دلیل حضور مسئولین مختلف از تمامی نهادها در آن  می‌تواند تصمیمات بسیار مهمی را در کمک به نظام تعلیم و تربیت کشور بگیرد.

به اشتراک بگذارید :