21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۰۸:۳۷:۴۸
کد مطلب:  1278599
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی مطرح کرد:
برنامه های پرورشی متناظر با شیوه برگزاری کلاس های آموزشی در مدارس اجرا خواهد شد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: پیگیری برنامه های تربیتی و پرورشی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی از اولویت های مهم این حوزه در سال تحصیلی جاری است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی علیرضا مالک اشرفی در شورای اداری حوزه پرورشی و فرهنگی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، پیگیری برنامه های تربیتی و پرورشی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی را از اولویت های مهم این حوزه در سال تحصیلی جاری دانست و گفت: به منظور استفاده حداکثری دانش آموزان بایستی محتواهای تولید شده متناسب با تقویم اجرایی سالانه باشد.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی گذشته بیشترین تولید محتوا و همکاری با شبکه شاد از سوی ادارات این معاونت صورت گرفته، در سال تحصیلی جدید نیز تولید محتواها برای فضای مجازی با مشارکت فکری همکاران و دانش آموزان انجام خواهد شد.

مالک اشرفی در پایان از ارسال هدایای دانش آموزان برتر در مسابقات قرآن و فرهنگی هنری به ادارات نواحی و مناطق خبر داد و گفت: در بحث کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعتبارات خوبی به ادارات شهرستان ها و مناطق پرداخت شده است، همچنین هدایای حدود سه هزار نفر از دانش آموزان برگزیده مسابقات قرآن، فرهنگی هنری و جشنواره نوجوان سالم که در سال تحصیلی گذشته حائز مقام و رتبه شده اند ارسال شده است.

به اشتراک بگذارید :