4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۰۷:۳۷:۰۲
کد مطلب:  1278501
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی:
افتتاح یک واحد آموزشی سه کلاسه خیرساز در روستای "کاکا" گنبدکاووس

بهره برداری از یک واحد آموزشی سه کلاسه تمام خیرساز در روستای "کاکا" گنبدکاووس با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان ، مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس و برخی دیگر از مسئولین این شهرستان آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از مدیریت آموزش وپرورش گنبدکاووس، روز چهارشنبه 19 شهریور ماه 99، قدرت الله نظری در مراسم افتتاح این واحد آموزشی خیرساز در روستای "کاکا" از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس اظهار داشت: سرانه فضای آموزشی گلستان به ازای هر دانش آموز ۴.۳ متر مربع اما میانگین سرانه کشوری ۵.۸ متر است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان اظهار داشت: مشارکت خیرین در مدرسه‌سازی سبب شده تا بخشی از مشکلات کمبود فضای آموزشی گلستان رفع شود.

وی بیان داشت: گلستان در سال تحصیلی جدید ۳۷۹ هزار دانش آموز دارد که در ۲ هزار و ۶۰۰ مدرسه مشغول تحصیل هستند.

همچنین مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس در این مراسم گفت: مدرسه سه کلاسه روستای کاکا که در سال تحصیلی جاری ۱۳۷ دانش آموز دختر و پسر در مقطع متوسطه دوره اول دارد، با زیربنای ۲۷۳ مترمربع، ۳۰ مترمربع سرویس بهداشتی، ۵۰ متر طول دیوار سازی و ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع محوطه سازی توسط عباس هوشنگی یکی از نیکوکاران خارج استانی احداث شد.

کمال الدین نظرنژاد اظهار داشت: درحال حاضر آموزش و پرورش گنبدکاووس ۲۶ مدرسه در دست ساخت دارد که ۲۳ مدرسه آن با مشارکت نیکوکاران درحال احداث بوده و در ماه آینده ۱۱ واحد آن به بهره برداری می رسد.

 

به اشتراک بگذارید :