22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۳:۲۹:۳۶
کد مطلب:  1278311
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه:
لزوم توجه به افزایش ظرفیت های آموزش در فضای مجازی

سعید صدری گفت: آموزش در فضای مجازی از سال گذشته آغاز شده و معلمان و دانش آموزان آشنایی و آمادگی لازم برای استفاده از فضای مجازی را دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، سعید صدری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آموزش و پرورش، پیرامون آغاز فعالیت مدارس در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: با توجه به عدم دسترسی بخشی از دانش‌آموزان منطقه کوهپایه به امکانات آموزش در فضای مجازی، جلسات بسیاری با مدیران و صاحب نظران تشکیل شد تا ظرفیت های آموزش در فضای مجازی را در منطقه افزایش دهیم و لازم است به این مساله به عنوان یک نیاز ضروری، توجه ویژه ای معطوف گردد. همچنین در ۳۱ روستا که میزان تراکم دانش‌آموزان کم است، با رعایت دستوالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کلاس ها به صورت حضوری برگزار شده و آموزش جریان خواهد داشت.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه افزود: با توجه به اینکه آموزش در فضای مجازی از سال گذشته آغاز شده و معلمان و دانش آموزان آشنایی و آمادگی لازم را برای استفاده از فضای مجازی دارند امیدواریم در سال تحصیلی جدید نیز امر تعلیم و تربیت بی وقفه جریان داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید :