18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۲:۳۶:۲۵
کد مطلب:  1278236
مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان:
تداوم فرآیند تحصیلی با اولویت سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی

محمدرضا نظریان گفت: با پیش بینی و برنامه‌ریزی که در پروژه مهر ناحیه صورت پذیرفت، در سال تحصیلی جدید با تیمی کامل برای استمرار فرآیند تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تلاش خواهیم کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمدرضا نظریان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آموزش و پرورش با اشاره به آمادگی ناحیه سه شهر اصفهان برای فعالیت در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: با پیش بینی و برنامه‌ریزی که در پروژه مهر ناحیه صورت پذیرفت، در سال تحصیلی جدید با تیمی کامل برای استمرار فرآیند تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تلاش خواهیم کرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان در خصوص برنامه ویژه مدرسه "بوم" تصریح کرد: طرح بوم با رویکرد مهارت آموزی و کار آفرینی در دوره دوم دبستان و متوسطه اول در سطح کشور اجرا می شود و از همین رو در سال تحصیلی گذشته، جلسه توانمند سازی مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه اول را با بکار گیری مدرسین مجرب اجرا کردیم و سپس با اطلاع رسانی به دانش‌آموزان و خانواده‌ها زمینه های اجرای هر چه بهتر برنامه بوم را فراهم کردیم. همچنین کارگاه هایی در مدارس برگزار شد تا با توجه به شعار جهش تولید، استعداد مهارت آموزی و کارآفرینی در دانش‌آموزان شکوفا شود و هر دانش‌آموز بتواند یک کارآفرین باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید تمام تلاش خود را برای تداوم آموزش در تمامی وضعیت های پیش بینی شده خواهیم کرد و اولویت ما حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی در کنار فرآیند تعلیم و تربیت است.

به اشتراک بگذارید :