22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۲:۲۵:۵۱
کد مطلب:  1278212
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم:
معلمان دلسوزانه برای استمرار آموزش دانش آموزان تلاش می کنند

محمد نادری سمیرمی گفت: آمادگی کامل را داریم تا در تمام وضعیت ها آموزش را ادامه دهیم و با همت ۱۲۲۰ همکار فرهنگی، اجازه تعطیلی آموزش را نداده و می خواهیم بهترین خدمت رسانی را به دانش آموزان و خانواده ها داشته باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد نادری سمیرمی در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: شهرستان سمیرم به دلیل شرایط جغرافیایی بیشترین مدارس چند پایه، عشایری و شبانه روزی را دارد که گستردگی و تنوع فرهنگی و مناطق کوهستانی از شاخصه های این شهرستان است و به همین دلیل بیشترین توان و توجه خود را برای جذب خیرین و افزایش فضاهای آموزشی در شهرستان صرف نموده ایم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم افزود: در دو سال اخیر بیش از ۲۰ خیر به جمع مدرسه سازان شهرستان اضافه شدند و بیشترین توجه را به مدارس روستایی داشتند که به همت آنها ۲۹ پروژه در حال اجرا است و ۱۰ پروژه به زودی به بهره برداری می رسد. از همین رو فضای بیشتری به منظور آموزش دانش‌آموزان در اختیار ما قرار خواهد گرفت و تلاش می‌کنیم دیگر پروژه ها نیز در کمترین زمان ممکن آماده بهره برداری شوند.

وی خاطرنشان کرد: مبنای فعالیت معلمان هیچگاه تعطیلی‌ مدارس نبوده و همواره دلسوزانه برای استمرار آموزشی دانش آموزان تلاش می کنند. در سال تحصیلی گذشته، ۴۰ درصد دانش آموزان در دوره ابتدایی، ۳۴ درصد در دوره متوسطه اول و ۳۰ درصد در دوره متوسطه دوم نمی توانستند از تلفن همراه هوشمند استفاده کنند اما آموزش در ۱۶۹ مدرسه استمرار آموزشی ادامه داشت و بسته‌های حمایتی به منظور آموزش به موقع در اختیار دانش‌آموزان قرار می گرفت.

نادری تصریح کرد: آمادگی کامل را داریم تا در سال تحصیلی جدید، تمام وضعیت های آموزشی را با قدرت ادامه دهیم؛ با همت و تلاش ۱۲۲۰ همکار فرهنگی، اجازه تعطیلی آموزش را حتی برای لحظه ای نداده و می خواهیم بهترین خدمت رسانی را به دانش آموزان و خانواده ها داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :