22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۱:۵۹:۰۵
کد مطلب:  1278198
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خور و بیابانک:
گسترش عدالت آموزشی زمینه ساز شناسایی و شکوفایی استعدادها

علی اکبر علیخانی گفت: اگر میخواهیم جامعه‌ای پیشرفته داشته باشیم باید همه دستگاه‌ها و آحاد جامعه آموزش و پرورش را در صدر قرار دهند و دغدغه اصلی آنها تعلیم و تربیت باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، علی اکبر علیخانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خور و بیابانک در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: به منظور شروع سال تحصیلی جدید و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی مدونی را با همراهی سایر همکاران انجام دادیم تا با آمادگی کامل پذیرای دانش آموزان باشیم چراکه آنها سرمایه های اصلی جامعه و اماناتی هستند که توسط خانواده ها در اختیار ما قرار گرفته‌اند.

وی افزود: پیش بینی های لازم به منظور بازگشایی مدارس انجام شده بود، رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی کردن فضای فیزیکی مدرسه ها در اولویت قرار داشته و امیدواریم در سال تحصیلی جدید خانواده ها هم در کنار ما باشند تا شرایط بهتری را برای استمرار آموزش دانش آموزان فراهم کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خور و بیابانک تاکید کرد: اگر میخواهیم جامعه‌ای پیشرفته داشته باشیم باید همه دستگاه‌ها و آحاد جامعه آموزش و پرورش را در صدر قرار دهند و دغدغه اصلی آنها تعلیم و تربیت باشد. اگر عدالت آموزشی در سراسر کشور داشته باشیم می‌توانیم استعدادهای کشور را شناسایی و شکوفا کنیم تا آینده کشور تضمین شود.

به اشتراک بگذارید :