28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۰۶:۵۳:۱۰
کد مطلب:  1277720
شایعه «تصمیم دیگر درباره مدارس» تکذیب شد

دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش شایعه تصمیم دیگر درباره مدارس را تکذیب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از شورای عالی آموزش و پرورش،‫ دبیرخانه شورای عالی با صدور اطلاعیه‌ای شایعه «تصمیم دیگر درباره  مدارس» که اخیرا در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد.

 

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اخیرا در خبرگزاری‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطالبی به نقل از وزیر آموزش و پرورش منتشر شده است مبنی بر اینکه «ممکن است هر لحظه تصمیم دیگری در مورد مدارس گرفته شود»که نادرست است .

 

سیاست آموزش و پرورش در مورد نحوه فعالیت مدارس و آموزش دانش آموزان کاملا مشخص و آشکار است و بیان این موضوعات، شایعه بوده و قویا تکذیب می‌شود.

 

در تصمیمات ستادملی مقابله با کرونا و آموزش و پرورش، امنیت جسمی و روحی و سلامت معلمان و دانش آموزان اصل خدشه ناپذیر است و ترجیح و اولویت این وزارتخانه در سال تحصیلی پیش‌رو آموزش حضوری است هرچند که غیرالزامی بودن حضور دانش آموزان مورد تاکید است و امکان انتخاب آموزش حضوری و یا غیرحضوری(شاد -تلویزیون) برای خانواده‌ها درنظر گرفته شده است.

 

معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان اخبار مربوط به مصوبات ستاد را فقط از طریق پورتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش و رسانه ملی پیگیری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :