4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۱۳:۳۷:۵۰
کد مطلب:  1277513
مدیر کل آموزش و پرورش گلستان اظهار داشت:
نیازمند مشارکت دانش‌ آموزان و معلمان هستیم

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در جلسه شورای معاونین اظهار داشت: نیازمند مشارکت دانش‌ آموزان و معلمان هستیم وباید نگرانی خانواده‌ها را نیز در این خصوص برطرف نماییم.

به گزارش  اداره  اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش گلستان ،جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان صبح سه شنبه 18شهریور99با حضور احسان گوهری راد مدیر کل آموزش وپرورش  استان  ، اعضای شورای معاونین  و همچنین رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها به صورت وبینار، پیرامون گزارش بازدید از مدارس استان توسط تیم های بازرسی، در سالن فرهنگ اداره کل آموزش و پرورش  برگزار گردید.

 در این جلسه گوهری راد اظهار داشت: هر مدرسه‌ای موظف است تمامی پروتکل های بهداشتی از قبیل استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و تهویه مناسب هوای کلاس را  برای رفع دغدغه والدین و همکاران رعایت نماید وحضور بیش از ۳۵ دقیقه در یک محل خطر ابتلا را بالا می‌برد بنابراین کلاس‌ها نباید بیشتر از ۳۵ دقیقه طول بکشد  وتمامی تصمیمات باید در شورای مدرسه مصوب گردد.وظیفه ما ارائه خدمات آموزشی است وترجیح برآموزش حضوری است اما اگر کسانی به هر دلیل نمی تواننداز آموزش حضوری بهره مند گردند می توانند از سایرروش های آموزشی استفاده نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: نیازمند مشارکت دانش‌ آموزان و معلمان هستیم وباید نگرانی خانواده‌ها را نیز در این خصوص برطرف نماییم؛ نمی‌توان و نباید آموزش متوقف شود وما به عنوان متولیان نظام آموزشی موظفیم به طور دائمی شرایط را رصد کرده و بسنجیم که چگونه می‌توانیم بهترین شیوه را با توجه به شرایط دانش آموزان  ارائه دهیم ، مهم این است که ضمن حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان ، هیچ دانش آموزی از چتر آموزشی جدا نیفتد.

وی ضمن قدردانی از اداره فن آوری اطلاعات آموزش و پرورش گلستان در خصوص ایجاد مرکز پاسخگویی به سوالات شهروندان گفت: برای ارتباط حداکثری با اولیای دانش آموزان و پاسخگویی به آنان ، کارشناسان  این مرکز تا 31شهریور 99 در تمامی روزهای هفته به جز ایام تعطیل از ساعت8 صبح تا14 آماده پاسخگویی به سوالات اولیا ی محترم دانش آموزان هستند.

در ادامه جلسه بازرسان اداره کل  آموزش و پرورش گلستان به شرح مفصل بازدید ها پرداخته و چالش های موجود را بازگو و به ارائه راهکار پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :