20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۱۱:۵۲:۱۳
کد مطلب:  1277356
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اعزام کاروان مهر با نشاط به مدارس استان

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آماده سازی کاروان مهر با نشاط  جهت ارسال به مدارس استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ا آماده سازی و تجهیز کاروان مهر با نشاط گفت: این  کاروان به میزبانی ناحیه یک شهر ری و در کانون امام خمینی (ره) در حال آماده سازی می باشد.

وی با اشاره به اینکه دغدغه اصلی مدیران در این روزها رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است ، اظهار داشت: دانش آموزان ما باید در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری در مدارس آموزش های لازم را ببینند.

حسن پور با تاکید بر ضرورت فراهم نمودن شرایط لازم برای بازگشایی مدارس و توجه به سلامت و نشاط و شادابی دانش آموزان در مدارس ، تصریح کرد: اقلام خریداری شده این کاروان شامل صابون مایع ،تب سنج،  ترازو، قد سنج، میز تنیس ، توپ‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، حلقه هولاهوپ، طناب ورزشی، تور دروازه ، توروالیبال و مانع مخروطی است که به عنوان اقلام ورزشی  و سلامت تهیه شده و در کاروان های تجهیز مدارس در آستانه سال تحصیلی 400-99 قرار گرفته است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: اقلام ورزشی و بهداشتی متناسب با مفاد درس تربیت ‌بدنی و سلامت در مقاطع مختلف تحصیلی تهیه شده است و اولویت اول نیز با مدارس کم برخوردار است.

گفتنی است طبق برنامه ریزی صورت گرفته این کاروان در روز بیستم شهریور ماه به مناطق آموزشی استان ارسال و سپس در مدارس توزیع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :