23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۱۱:۰۷:۱۵
کد مطلب:  1277282
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در جلسه مشترک شورای معاونین نواحی یک و دو زنجان  :
تیم های نظارتی از مدارس نظارت مستمر خواهند داشت / همه باید با روحیه جهادی کار کنیم

 جلسه هماهنگی جهت نظارت بر مدارس با توجه به بازگشایی مدارس و لزوم نظارت حداکثری بر آن  با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای معاونین نواحی یک و دو زنجان در محل سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی‌ و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،  ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت : امسال مدارس در یک شرایط خاص و ویژه بازگشایی شده‌اندکه یک کار خیلی بزرگی شروع شده  است که ما نیز در اجرای و پیشبرد امور باید یک شرایط ویژه ای را در نظر داشته باشیم.

 رفیعی در ادامه افزود: مدارس شهر زنجان به لحاظ اینکه ۵۰ درصد از جمعیت دانش آموزی استان را تشکیل می دهند  باید به صورت ویژه نظارت شوند .

وی با اشاره به سخنان و تاکیدات  وزیر آموزش و پرورش ادامه داد :  نکات  و کلید واژه هایی را  باید در کارهای خود مد نظر داشته باشیم که عبارتند از پوشش حداکثری، ارتباط حداکثری، مسئولیت پذیری حداکثری،نظارت حداکثری ،  انعطاف پذیری حداکثری، هماهنگی حداکثری، هوشیاری حداکثری، وقت گذاری حداکثری و پاسخگویی حداکثری که هر یک از این کلید واژه ها باید در امور بازگشایی مدارس مورد توجه جدی قرار گیرد.

 رفیعی با اشاره به تشکیل تیم های نظارتی اظهار داشت : تیم های نظارتی متشکل از همکاران اداره کل، نواحی یک و دو خواهند بود که طبق برنامه ریزی طی سه روز آتی از تمامی مدارس شهر زنجان  نظارت های لازم بر وضعیت بازگشایی انجام  می گیرد و این نظارت به صورت مستمر  نیز در هفته‌های آتی ادامه خواهد یافت .

رفیعی ادامه داد : این بازگشایی فرصت مناسبی  برای همکاران آموزش و پرورش ایجاد نموده که ثابت نمایند می توانند کار خود را به نحو احسن انجام دهند و همانطور که مقام معظم رهبری در سخنرانی خود با محبت نسبت به آموزش و پرورش اظهار نظر نموده اند ما نیز در عمل این موضوع را اثبات نماییم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بر آموزش ویژه و مجدد تمام نیروهای خدماتی و مدیران در راستای پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل آموزشی، ارتباط حداکثری و اطلاع رسانی و ایجاد سامانه پاسخگویی تاکید نمود.

رفیعی در  پایان سخنان خود بیان داشت :  ما اکنون در شرایطی هستیم که همه باید با روحیه جهادی کار کنیم و نمی توانیم تا مساعد شدن شرایط صبر کنیم و کاری از پیش نبریم بلکه  ما باید با توجه به داشته هایمان و شرایط  اقدامات لازم را  انجام دهیم .

 

به اشتراک بگذارید :