28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۳:۳۴
کد مطلب:  1276979
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
کسب رتبه دوم کشوری هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: دبیر درس تفکر و سبک زندگی شهرستان پردیس توانست در هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، رتبه دوم کشوری را به دست آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر افزود : جشنواره تجارب برتر تربیتی همه ساله با اهداف؛ارتقای کیفیت خدمات تربیتی به دانش آموزان بر اساس نظام معیار، مستندسازی و دستیابی به اندوخته های تجربی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی و ادارات، تولید آثار و تدوین تجارب برتر تربیتی، فرهنگی و انتشار یافته های پژوهشی و کاربست یافته های برگرفته از تجارب برتر در مدارس و نظام تعلیم و تربیت برگزار می گردد.

هاشمی افزود: جشنواره دوسالانه تجارب برتر تربیتی با تشکیل دبیرخانه مربوطه در اداره امورتربیتی استان از آبان سال 1397 با تبیین اهداف و روند اجرا در قالب شیوه نامه، به مناطق ابلاغ گردید.

هاشمی گفت: از مجموع 45 اثر برگزیده مناطق سراسر استان، تعداد 7 اثر به مرحله داوری در سطح کشور معرفی شد که پس از داوری آثار توسط دبیرخانه کشوری مستقر در استان اردبیل، خانم مریم عظیم بیک از منطقه پردیس توانست رتبه دوم کشوری را کسب نماید.

شایان ذکر است به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، اختتامیه کشوری این جشنواره به شکل مجازی، برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :