4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۵:۱۲:۳۵
کد مطلب:  1276744
مرحله دوم نظارت بر عملکرد مدیران در بازگشایی مدارس وآغاز سال تحصیلی

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گلستان از اجرای دومین مرحله نظارت بر عملکرد مدیران در بازگشایی مدارس وآغاز سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ،قربان طاشی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان روز دوشنبه 17شهریور 99 در مصاحبه با استودیو همکلاسی  از اعزام 14 تیم  از بازرسان استانی به تمامی  شهرستان های گلستان  به منظور نظارت بر عملکرد دقیق دستورالعمل های بهداشتی و آموزشی خبر داد.

طاشی در این باره اظهار داشت: مرحله اول بازدید ها در 15شهریور 99 همزمان با بازگشایی مدارس و دومین مرحله  نظارت بر عملکرد  مدیران مدارس امروز دوشنبه 17شهریور99 در قالب تیم های سه نفره به منظور نظارت بر اجرای مطلوب پروتکل های بهداشتی و حسن اجرای دستورالعمل بازگشایی مدارس  کل استان صورت گرفت و این بازدیدها به طور مستمر در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است مرکز پاسخگویی به سوالات در خصوص بازگشایی و ثبت نام دانش آموزان در مدارس استان گلستان با  شماره تماس 59771-017  راه اندازی گردیده  که از تاریخ 18 شهریور لغایت 31شهریور 99 همه روزه  به جز ایام تعطیل  از ساعت 8صبح  الی 14آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و شکایات هم استانی های گرامی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :