22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1276510
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
تعامل اثربخش با خانواده ها زمینه ساز تحصیل مناسب دانش آموزان

محمد اعتدادی گفت: سعی کردیم برای بازگشایی مدارس مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کنیم تا در سالی که آموزش در شرایطی خاص قرار دارد بتوانیم با کمک و تعامل اثر بخش با خانواده ها سال تحصیلی خوبی را رقم بزنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز از شهریور ماه 1399، محمد اعتدادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه از سوی وزارت آموزش و پرورش 15 شهریور ماه به عنوان روز بازگشایی مدارس اعلام شده بود، از مدت ها قبل با برگزاری ساعت‌ها جلسه تخصصی و برنامه‌ریزی، الزامات مورد نیاز مدارس فراهم گردید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: از ماه ها قبل تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس اندیشیده شد؛ تیم هایی به سرپرستی معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان تشکیل و بازدید از نواحی و مناطق آغاز شد تا مشکلات، موانع و نارسایی های احتمالی که در خصوص بازگشایی مدارس وجود داشت رصد و برطرف شود.

 

 

وی تاکید کرد: سعی نمودیم برای بازگشایی مدارس مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کنیم تا در سالی که فرآیند آموزش در شرایطی خاص قرار دارد، بتوانیم ضمن تعامل اثربخش با خانواده ها، سال تحصیلی خوبی را داشته باشیم.

 

 

وی افزود: همانگونه که سلامت دانش آموزان برای ما مهم است، فرآیند آموزش  آن ها نیز اهمیت دارد؛ چرا که آموزش یکی از مواردی است که در کنار سلامت باید وجود داشته باشد تا بتوانیم با کمک، همدلی و همراهی یکدیگر اتفاقات خوبی را در مجموعه آموزش و پرورش رقم بزنیم.

به اشتراک بگذارید :