27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۵:۱۴
کد مطلب:  1276497
رییس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
992 اثر در دبیرخانه مجازی نهمین جشنواره نوجوان سالم دریافت شد

رییس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:گفت: 992 اثر در دبیرخانه مجازی نهمین جشنواره نوجوان سالم دریافت شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد قاسمی رییس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:با اشاره به دریافت آثار نهمین جشنواره نوجوان سالم در بستر شاد کفت: در بخش خلاقیت های دانش آموزی 711 اثر و ابتکارات مدرسه ای 281 اثر و در مجمع 992 اثر به همراه شناسنامه اثر و گواهی اشتغال به تحصیل در دبیرخانه مستقردر اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران پذیرفته شد.

 وی افزود:آثار از تاریخ 11 لغایت 15 شهریور درقالب 6 گروه در بستر شاد دریافت و پس از بررسی های لازم و رفع نواقص به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

قاسمی با تاکید بر اینکه هیئت داوران جشنواره که شامل 70 نفر از متخصصین حوزه های مرتبط با بخش های جشنواره می باشند ، تصریح کرذ: این هیات از 17 شهریور مشغول داوری آثار خواهند شد و  114 اثر در نهایت حائز رتبه های اول تا سوم خواهند شد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: جهت تشویق برگزیده گان علاوه بر لوح تقدیر جشنواره از وزارت آموزش و پرورش هدایای نقدی نیز در نظر گرفته شده است که در پایان مسابقات به آنان اهدا خواهد شد.

گفتنی است اعلام نتایج واختتامیه  جشنواره کشوری نوجوان سالم در تاریخ 27 شهریور بصورت مجازی و از طریق شبکه شاد انجام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :