22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1276479
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
امکانات بهداشتی مدارس بیش از گذشته تجهیز شده است

میرپور: به دلیل شیوع ویروس کرونا محیط مدارس با همراهی حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت، ایمن و بهداشتی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز از شهریور ماه 1399، سیدمحمد میرپور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه قسمتی از وظایف ستاد پروژه مهر بر عهده معاونت پشتیبانی بود، کمیته تعمیر، تجهیز و نیروی انسانی در این زمینه تشکیل شد تا برنامه‌ریزی‌ها برای آماده سازی مدارس در سال تحصیلی جدید انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و حساسیت هایی که در شروع سال تحصیلی جدید وجود داشت، محیط مدارس با همراهی حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت، ایمن و بهداشتی شده و امکانات بهداشتی مدارس بیش از گذشته تجهیز شده است؛ همچنین سرانه بهداشتی به مدارس ارسال شده تا در راستای تجهیز امکانات بهداشتی استفاده شود.

وی تصریح کرد: اقدامات مربوط به فرآیند ثبت سفارش و توزیع کتب درسی بر اساس سیاست تعریف شده در سامانه، در تمام مقاطع با تلاش شبانه روزی همکاران به صورت کامل صورت پذیرفت.

میرپور با اشاره به کمبود فضا در آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: اموال اسقاطی از مدارس جمع‌آوری و فروخته خواهد شد و پس از برگشت، اعتبار در اختیار مدارس قرار می دهیم تا بتوانند نسبت به تجهیز آموزشگاه اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :