22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1276467
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
ارسال‌کاروان‌های‌ تجهیزات‌ورزشی‌وبهداشتی به‌مدارس درسال‌تحصیلی‌جدید

رییسی: پروتکل های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت را به اطلاع مدیران مدارس رسانده شد تا بتوانند با رعایت این نکات پیشگیری های لازم را انجام دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز از شهریور ماه 1399، عبدالرضا رییسی در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور، تدابیر ویژه بهداشتی اتخاذ و شیوه نامه های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت به اطلاع مدیران مدارس رسانده شد تا بتوانند با رعایت این نکات پیشگیری های لازم را انجام دهند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: اعتباراتی به منظور تهیه مواد ضدعفونی کننده در اختیار مدارس قرار گرفت تا فضایی کاملا بهداشتی برای دانش آموزان فراهم کنند و به صورت همزمان، آموزش را در کنار سلامت دانش‌آموزان شاهد باشیم.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در حوزه تربیت بدنی کاروان‌های تجهیزات ورزشی به مدارس ارسال خواهد شد؛ همچنین محتواهای آموزشی درس تربیت بدنی تولید و در شبکه شاد بارگذاری شده تا در صورت تدریس آنلاین، دانش آموزان بتوانند فعالیت های ورزشی خود را ادامه دهند.

رئیسی ادامه داد: دانش آموزان باید سالم زندگی کنند و تعطیلی مدارس نباید باعث چاقی یا اضافه وزن آن‌ها شود؛ در سال تحصیلی جدید نظارت و کنترل دقیقی روی وزن چاقی دانش آموزان خواهیم داشت تا با این کار بتوانیم مسیر سلامتی مناسبی برای آنها ترسیم کنیم.

به اشتراک بگذارید :