28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۰۸:۲۸:۰۵
کد مطلب:  1275345
وزیر جهاد کشاورزی در مراسم بازگشائی مدارس :
انعقادتفاهم نامه بین وزارت جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش پیرامون توسعه هنرستان های کشاورزی

​​​​​​​آئین بازگشائی مدارس شهرستانهای استان تهران با حضور وزیر کشاورزی و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مدرسه کشاورزی شهید رجائی کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران وزیر کشاورزی با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی که امنیت غذایی کشور با آن گره خورده است ، گفت :  آنچه مهم است آینده نیروی انسانی در بخش کشاورزی است . کشاورزان آینده ، همین دانش آموزانی هستند که امروز در این هنرستان و هنرستان های دیگرکشور حضور دارند و درس می خوانند .

بنا بر این گزارش کاظم خاوازی با تبریک سال تنحصیلی جدید به فرهنگیان و دانش آموزان اظهار داشت : برای هنرستان های کشاورزی طرح بسیار خوبی را آماده کردیم که انشاالله تقدیم شورای عالی عشایر و روستا می کنیم و تصمیمات بسیار خوبی برای هنرستان ها در این طرح گرفته شده است .

وزیر کشاورزی در ادامه سخنرانی خود در مراسم بازگشائی مدارس با بیان این موضوع که  وزارت جهاد کشاورزی پشتیبان بخش کشاورزی در آموزش و پرورش است تصریح کرد : . تفاهم نامه ای در حال آماده شدن است  که با وزارت آموزش و پرورش منعقد خواهد شد و امیدواریم کمک کند تا هنرستان های آموزش و پرورش شکوفا بشوند .

به اشتراک بگذارید :