4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۸:۰۴
کد مطلب:  1274117
همزمان با بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید؛
آئین نواخته شدن زنگ مدرسه با معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در کردکوی برگزار شد

همزمان با بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید: آئین نواخته شدن زنگ مدرسه با معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در کردکوی برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی صبح روز شنبه 15شهریور99 باحضورچراغعلی معاون سیاسی امنیتی استاندار،نظری معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ،قدمنان فرماندار، شیخی امام جمعه، رایجی مدیرآموزش و پرورش ودیگر مسئولین استانی و شهرستانی همزمان با سراسر کشورزنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبستان فرهنگیان شهرستان  کردکوی بصدا در آمد.

چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: امنیت بهداشتی در شهرستان کردکوی برقرار است و امروز شاهد یک کار بزرگ از طرف آموزش و پرورش بودیم و در مراسم بازگشایی مدارس بشکل متمرکز شرکت کردیم.

وی در بخش دیگر ی ازسخنان خود گفت: مردم مطمئن باشند درصورتی که غفلت صورت پذیرد وارد می شویم و اجازه نمی دهیم جامعه با آسیب رو بروشود. بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی دانش آموزان بر کلاس درس حاضر شدندوشرایط دانش آموزان در شهرستان کردکوی خوب است.

نظری معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و گرورش استان گلستان ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) گفت: انقلاب اسلامی ادامه راه امام حسین (ع) است وما قیام سجادی و زینبی را دنبال می کنیم. ما در امتداد قیام آزادمردکربلا اباعبدالله الحسین (ع) قرارداریم.

وی درادامه افزود:شناخت راه و هدف ما را در انتخاب مسیر کمک می کند امروز مبارزه با ویروس منحوس کرونا و حجمه های جهانی می طلبد تا همچون امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س) را ه این بزرگ مردان و زنان آزاده را در مسیر تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی در سنگر تعلیم و تربیت دنبال کنیم.

نظری گفت: 379 هزار دانش آموز23هزار معلم و کادر اداری و16هزار کلاس درس سنگر تعلیم و تربیت استان وجبهه ما در مسیر مبارزه با کرونا ویروس را تشکیل می دهدو تمام تلاش ما درجهت رعایت پروتکل های بهداشتی و به صفر رساندن آسیب ها و تلاش در جهت خدمت به جامعه تعلیم و تربیت است.

قربان رایجی مدیرآموزش و پرورش شهرستان کردکوی  گفت: کسب رتبه های استانی و کشوری در حوزه های آموزشی وپرورشی در سالی که گذشت باعث ارتقاع جایگاه آموزشی شهرستان حاصل کار دوستان ما در آموزش و پرورش بود.

وی با اشاره به سخنان رهبری در اجلاس سراسری مدیران وزارت آموزش و پرورش گفت: رهبر معظم انقلاب در خصوص فعالیت های پرورشی اظهار نگرانی کردندوما مصمم هستیم تا با پوشش بیشتر نسبت به رشد شاخص های پرورشی بکوشیم.

به اشتراک بگذارید :