21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۱:۲۱:۰۷
کد مطلب:  1273997
استاندار خراسان رضوی در مراسم نمادین بازگشایی مدارس استان:
حفظ سلامت دانش‌آموزان بالاترین اولویت است

استاندار خراسان رضوی در مراسم نمادین بازگشایی مدارس گفت: حفظ سلامت مردم و دانش‌آموزان بالاترین اولویت ماست.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، در آیین بازگشایی مدارس که امروز در هنرستان کار و دانش جملیه متقیان میلانی برگزار شد، علیرضا رزم‌حسینی با تبریک آغاز سال تحصیلی، سیاست استان در فرآیند بازگشایی مدارس را مبتنی بر سیاست‌های ستاد ملی کرونا و وزارت آموزش و پرورش عنوان و تصریح کرد: نشست امروز نمادین است و کلاس‌ها بر اساس تصمیم‌های نظام آموزشی کشور است.

استاندار خراسان رضوی با بیان این که بر اساس پروتکل‌های بهداشتی جلسات باید به صورت مختصر برگزار شود، تأکید کرد: حفظ سلامت مردم و دانش‌آموزان بالاترین اولویت ماست.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع خانواده فرهنگیان اشاره کرد و افزود: نظام آموزش و پرورش را باید به عنوان یک نظام سرمایه‌گذاری تلقی کرد.

رزم‌حسینی حضور فرماندهان نظامی و انتظامی در این مراسم نمادین را نشان از اهمیت آموزش، پرورش و سلامت دانست و تصریح کرد: برای اجرای هر طرحی در خصوص نظام آموزشی در سطح استان آمادگی کامل داریم.

استاندار خراسان رضوی ظرفیت معین‌های اقتصادی در استان را فرصت مناسبی برای نظام آموزشی دانست و تأکید کرد: باید بر اساس مدل اقتصاد مقاومتی برای تکمیل زیرساخت‌های آموزشی تلاش کنیم.

امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌ شرق نیروی زمینی ارتش، سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، سردار محمد کاظم تقوی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی، تعدادی از فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران دستگاه‌های اجرایی و جمعی از دانش‌آموزان و فرهنگیان در این مراسم حضور داشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :