4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۱:۱۸:۰۸
کد مطلب:  1273992
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
بازگشایی مدارس یک ضرورت بود

غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در آیین گشایش سال جدید تحصیلی گفت: بازگشایی مدارس یک ضرورت بود و باید مدارس کار خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی تداوم دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ، «غلامرضا منتظری» صبح امروز (شنبه 15 شهریور)  در آیین نواختن زنگ سال تحصیلی جدید در استان گلستان اظهار کرد: باید بیش از پیش در سال تحصیلی جدید مراقب گل های بوستان زندگی باشیم و اگر دوست داریم که ثمره آنها را ببینم باید در مسیر علم و دانش در کنار آنها باشیم. 

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خانواده ها بیشترین نقش را در زندگی و تعلیم و تربیت دانش آموزان در کنار معلمان ایفاء می کنند و باغبانی بدون مراقبت از بذر خود هیچ وقت به حاصل نمی رسد و ما نیز باید اینگونه عمل کنیم.

منتظری بیان کرد: امیدواریم در سال تحصیلی جدید سرمایه های آینده کشور هم با سلامت به رشد خود ادامه دهند و هم آنکه دانش و بینش این دانش آموزان رشد فزاینده ای داشته باشد.

وی افزود: تلاش متولیان برای رعایت پروتکل های بهداشتی ستودنی است و باید صبر کنیم و بتوانیم مشکلات را در سال تحصیلی جدید برطرف کنیم.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بازگشایی مدارس یک ضرورت است و باید مدارس کار خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی تداوم دهد.

به اشتراک بگذارید :