28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۰:۰۷:۱۳
کد مطلب:  1273816
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مراسم بازگشایی مدارس:
اصل بر حضور دانش آموزان است

​​​​​​​آئین بازگشائی مدارس شهرستانهای استان تهران با حضور وزیر کشاورزی و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مدرسه کشاورزی شهید رجائی کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این مراسم محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با تبریک آغاز سال جدید تحصیلی به همکاران فرهنگی استان گفت : اصل بر حضور دانش آموزان است وبرای نحوه ی حضور و تعداد حضور دانش آموزان در مدارس شورای مدرسه  تصمیم می گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اظهار داشت : با شرایط خاصی که امسال با آن مواجه بودیم ؛ همکاران گرامی در مدارس این آمادگی را  ایجاد کردند تا بتوان در هر وضعیتی تحصیل و آموزش دانش آموزان به خوبی انجام بگیرد . امیدواریم  با رعایت اصول بهداشتی در مدارس،  نهایت استفاده از فرصت موجود برای انجام آموزش حضوری دانش آموزان صورت پذیرد و بتوانیم کار تعلیم و تربیت را به خوبی انجام دهیم .

محمد صیدلو با بیان این موضوع که در حال حاضر یک میلیون و سی هزار دانش آموزدر شهرستان های استان تهران با کمک 46 هزار همکار فرهنگی امر تعلیم و تربیت را آغاز نمودند .گفت :  شورای مدرسه در هر مدرسه  با حضور مدیر و سایر اعضا ، با توجه به شرایط هر مدرسه برای چگونگی حضور دانش آموزان تصمیم خواهند گرفت .

گفتنی است در این مراسم کاظم خاوازی  وزیر کشاورزی ، آذرکیش مدیر کل دفتر آموزش متوسطه فنی ، حرفه ای و کاردانش وزارت  آموزش و پرورش فرماندار ، امام جمعه ، بخشدار کهریزک  و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند . 

به اشتراک بگذارید :