12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۴:۳۴:۲۱
کد مطلب:  1271858
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
رئیس آموزش و پرورش منطقه کاغذکنان آذربایجان شرقی : سه مدرسه خیرساز برای سالتحصیلی جدید افتتاح می شود/هیچ کسری نیروی انسانی نخواهیم داشت

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس آموزش و پرورش منطقه کاغذکنان از آذربایجان شرقی گفت: برنامه ویژه مدرسه بهتر است از قالب یک برنامه ضمیمه ای خارج ودر قالب محتوای اصلی برنامه های آموزشی وپرورشی گنجانده شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ حسین احمدی رییس آموزش و پرورش کاغذکنان از آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور آموزش وپرورش در خصوص مهمترین اقدامات صورت گرفته در سالتحصیلی جدید گفت: آمادگی برای بازگشایی مدارس در شرایط سفید، زرد و قرمز کرونایی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین در کنار تدبیر در خصوص جبران کمبود نیروی انسانی متخصص به منظور افزایش رضایت مندی همکاران با درخواست انتقال بیش از ده درصد نیروهای آموزشی موافقت شده این در حالی است که در خصوص نیروی انسانی هیچ کسری نخواهیم داشت.

احمدی ادامه می دهد: در سال گذشته آموزش و پرورش منطقه در کسب رتبه دوم استانی  در پروژه مهر 98 و همچنین کسب رتبه های متعدد استانی از سوی همکاران فرهنگی با شرکت در فراخوان های مختلف آموزشی شاخص هایی رشد یافته را دارا بود.

رئیس آموزش و پرورش کاغذکنان از بهره برداری سه مدرسه خیر ساز در سال تحصیلی جدید خبر داد.

وی بیان کرد: یکی از روش های تعامل با فرهنگیان در این منطقه ایجاد گروه در بستر فضای مجازی با بهره گیری از رسانه های مورد تایید و با حضور کلیه همکاران فرهنگی می باشد و در مواقع ضروری نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی دیدار به صورت حضوی انجام می پذیرد.

احمدی توضیح می دهد: در ایام مشخص با رعایت تمامی پرتکل های بهداشتی جلسه شورای مدرسه و شورای دبیران با حضور کارشناس اداری تشکیل و موارد ضروری در آن جلسه طرح و نقاط ضعف و قوت نحوه استفاده معلمان و دانش آموزان از فضای مجازی و .. مورد تجزیه و تحلیل قرار می گرفت.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :