23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  3dOD2i5H
مدیرآموزش وپرورش پیشوا:
توجه به استعدادهای دانش آموزان امری ضروری است

مدیر آموزش وپرورش پیشوا در مراسم اختتامیه مسابقات علمی ، فرهنگی و هنری دانش آموزان پیشوایی گفت: توجه به استعدادهای دانش آموزان امری ضروری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، امیرمحمدی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا، بابیان این مطلب که ماباید بسترهای لازم رابرای شناسایی استعدادهای دانش آموزان فراهم کرده و در پرورش آنها کوشاباشیم اظهارداشت: وجود جشنواره های طراحی شده و فعالیتهای مختلف بیانگر نگاه ویژه وزارت آموزش و پرورش به این استعدادها است .

وی ادامه داد: دانش آموزان عزیز سرمایه های عظیم کشور هستند که می بایست برای به بار نشستنشان تلاش کرد بطوری که ایشان باید با روحیه ی مسئولیت پذیری پرورش یابند.

مدیرآموزش و پرورش پیشوا با اشاره به این مطلب که شهرستان پیشوا از جمله شهرستانهای تاریخی و علمی است اظهارداشت: این شهرستان در هیچ زمانی فاقد چهره های علمی نبوده و در تمام ادوار خویش خوش درخشیده است و علما و فرهیختگان این شهرستان زبان زد بوده اند.

وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه مسئولین در برگزاری این جشنواره تصریح کرد: امروز معلمان ماباید با بهره گیری از علم ودانش نوین و استفاده از کلاسهای هوشمند ، مطالب را بهتر و ارزشمندتر به دانش آموزان ارائه کنند تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه هر چه بیشترکشور عزیزمان ایران باشیم.

به اشتراک بگذارید :