13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۱:۱۸:۱۶
کد مطلب:  1271513
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
مدیر آموزش و پرورش منطقه هوراند آذربایجان شرقی : پیش نیاز تبدیل آموزش و پرورش به یک گفتگوی اجتماعی تبیین جایگاه آن در بین آحاد جامعه است

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه هوراند آذربایجان شرقی گفت: پیش نیاز تبدیل آموزش و پرورش به یک گفتگوی اجتماعی، تبیین اهمیت و جایگاه آن در بین آحاد جامعه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ اکبر عبداللهی مدیر آموزش و پرورش هوراند از آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور گفت: در راستای کمک به ایجاد اشتغال پایدار در منطقه متناسب با پتانسیل های جغرافیایی و اقلیمی آن امکان ارائه دروس در زمینه کشاورزی، دامپروری و گردشگری وجود دارد. ارائه این دروس با توجه به اقبال فزاینده ای که اخیرا در منطقه نسبت به موضوعات پیش گفته بوجود آمده، می تواند گره گشای مشکلات جوانان منطقه در زمینه تحصیل و اشتغال باشد.

مدیر آموزش و پرورش منطقه هوراند ادامه داد: پیش نیاز تبدیل آموزش و پرورش به یک گفتگوی اجتماعی، تبیین اهمیت و جایگاه آن در بین آحاد جامعه است تجربه ای که در زمینه تبیین ضرورت وجود انرژی هسته ای برای کشور از تریبون صدا و سیما و سایر تریبون های دولتی و مردم نهاد بوجود آمد و مردم آمادگی پرداخت هر گونه هزینه ای را برای آن پیدا کردند این تجربه می تواند در مورد آموزش و پرورش در راستای ارتقای جایگاه آن در بین آحاد جامعه بکار گرفته شود.

وی بابیان اینکه در بازگشایی مدارس باید شرایط اقلیمی را هم در نظر گرفت، گفت: بازگشایی مدارس و ادامه آن از مهر تا خر داد متناسب با ظرفیت ها و نیازهای منطقه می باشد.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :