24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۰:۵۹:۰۸
کد مطلب:  1271478
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد مقدس در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور مطرح کرد:
آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد برای سال تحصیلی آینده با رشد حدود ۵ درصدی جمعیت دانش آموزی روبرو خواهد بود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد مقدس در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: برای سال تحصیلی آینده با افزایش حدود ۵ درصدی ثبت نام در سطح مدارس ناحیه روبروهستیم.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، محسن روحانی نیا با اشاره به فعالیت بیش از دو هزار ١٠٠ کلاس درس فعال در قالب ٣٠٠ آموزشگاه برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در ناحیه دو مشهد مقدس افزود: نرخ پوشش تحصیلی ناحیه دو بیش از ٨٠ درصد می باشد.

وی با بیان اینکه برای سال تحصیلی آینده با افزایش حدود ۵ درصدی ثبت نام در سطح مدارس روبروهستیم گفت:در آغاز سال تحصیلی جدید پروژه ای ١٢ کلاسه با اعتبار حدود ۴٠ میلیارد ریال و همچنین سالن ورزشی چند منظوره حافظ و زمین چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ٢٠ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد مقدس در پایان با تاکید بر لزوم توجه به توسعه هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: در راستای برنامه توسعه متوازن، بیش از ٣٠ درصد دانش آموزان مقطع متوسطه دوم ناحیه دو در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش مشغول تحصیل هستند.

 

به اشتراک بگذارید :