21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۰:۰۳
کد مطلب:  1271446
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت جام در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور مطرح کرد:
رشد یک هزار و ۵٩٣ نفری جمعیت دانش آموزی شهرستان تربت جام در سال تحصیلی آینده

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت جام در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: در سال تحصیلی گذشته بیش از ۵٣ هزار دانش‌آموز در مدارس سطح شهرستان ثبت نام شده اند، پیش‌بینی می‌کنیم در سال تحصیلی آینده با رشد یک هزار و ۵٩٣ نفری در تعداد ثبت‌نام کننده‌ها مواجه شویم.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمود آریامنش با اشاره به فعالیت دو هزار ٣۶٣ کلاس درس فعال برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در شهرستان تربت جام افزود: نرخ پوشش تحصیلی شهرستان در مقطع ابتدایی ٩٧ درصد، متوسطه اول بیش از ٩٢ درصد و در متوسطه دوم بیش از ٨٨ درصد می باشد. 

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی گذشته بیش از ۵٣ هزار دانش‌آموز در مدارس سطح شهرستان ثبت نام شده اند افزود: پیش‌بینی می‌کنیم در سال تحصیلی آینده با رشد یک هزار و ۵٩٣ نفری در تعداد ثبت‌نام کننده‌ها مواجه شویم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت جام با اشاره به تعطیلی کلاس های درس حضوری از آغاز اسفند ماه ۹۸ گفت: بلافاصله پس از توقف برگزاری کلاس های درس حضوری، آموزش ها به صورت مجازی ادامه پیدا کرد و در این راستا کلینک آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی راه اندازی شد. 

آریامنش در پایان افزود: ۴٣ کلاس درس و یک سالن ورزشی در سال تحصیلی ١٣٩٩ - ١٣٩٨ به بهره برداری رسید و تا آغاز سال تحصیلی نیز ۲۵ کلاس درس دیگر به آمار کلاس های مدارس شهرستان اضافه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :