0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۰:۳۳:۳۳
کد مطلب:  1271438
مدیر آموزش و پرورش ملارد
ساخت ۳۷۰ باب کلاس درس طی هفت سال گذشته در ملارد

مدیر آموزش و پرورش ملارددر حاشیه برگزاری ر حاشیه برگزاری سی وچهارمین جلسه روسای آموزش وپرورش سراسر کشوراز  ساخت ۳۷۰ باب کلاس درس طی هفت سال گذشته در ملارد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان به ساخت ۳۷۰ باب کلاس درس طی هفت سال گذشته در ملارد اشاره کرد و گفت : در دولت تدبیر و امید ۳۷۰ باب کلاس درس در قالب ۳۴ آموزشگاه به بهره‌برداری رسیده است و برای سال تحصیلی آینده، ۹۰ کلاس درس دیگر نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در زمینه ساخت مدارس و حمایت های خیرین نیک اندیش اظهار داشت: با ساخت این مدارس بیش از ۹ هزار دانش آموز از فضای استاندارد آموزشی بهره مند شدند.

این مقام مسئول به تراکم بالای دانش آموزان در بافت شهری شهرستان ملارد اشاره کرد و اذعان داشت: با توجه به رشد جمعیت و مهاجرت پذیری این شهرستان در بافت شهری به ویژه سرآسیاب و مارلیک، هنوز نیازمند ساخت مدارس جدید هستیم.

مدیر آموزش و پرورش ملارد همچنین در خصوص چالش کمبود نیروی انسانی در این شهرستان گفت: متاسفانه این شهرستان با کمبود نیروی انسانی به ویژه کمبود نیروهای خدماتی و سرایدار در مدارس مواجه است که این امر ناشی از راه‌اندازی مدارس جدید و همچنین بازنشسته شدن همکاران فرهنگی می باشد و امیدواریم با جذب نیروی انسانی این مشکل تا حدی برطرف گردد.

رضایی فر توجه به وضعیت رفاهی و معیشتی فرهنگیان را بسیار ضروری دانست و افزود: در همین راستا افزایش ۳۵۰ درصدی پرداخت وام به فرهنگیان شهرستان ملارد را طی این سال ها حائز اهمیت خواند .

به اشتراک بگذارید :