23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۰۹:۴۳:۵۰
کد مطلب:  hAx6fNvk
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه خبر داد:
نمایشگاه متمرکز ارزشیابی توصیفی مدارس فیروزکوه افتتاح شد

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه از افتتاح نمایشگاه متمرکز ارزشیابی توصیفی مدارس در دبستان پروین اعتصامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یعقوب ایمانی، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه گفت: نمایشگاه متمرکز ارزشیابی توصیفی مدارس فیروزکوه با حضور، معاون آموزشی و کارشناسان و گروه های آموزشی مدیریت آموزش و پرورش ، مدیران و معاونین و معلمان مقطع ابتدایی مدارس شهر فیروزکوه ، در دبستان پروین اعتصامی فیروزکوه افتتاح شد.

وی در بازدید از این نمایشگاه ، در خصوص آثار ارسالی و هدف از برگزاری نمایشگاه متمرکز ارزشیابی توصیفی گفت: برای کلیه مدارس ابتدایی سطح شهر فیروزکوه غرفه هایی آماده شده و دفاتر ارزشیابی توصیفی معلمان و نمونه کاربرگ های برتر دانش آموزان تمام پایه های تحصیلی مقطع ابتدایی پس از ارزیابی توسط کارشناس و گروه های آموزشی مقطع ابتدایی در مرحله آموزشگاهی به مرحله ی منطقه ای جهت بازدید و الگو پذیری کلیه مدیران، معاونین و آموزگاران مقطع ابتدایی در نمایشگاه قرار دارند.

گفتنی است این نمایشگاه به مدت 3 روز برپا و در پایان از دفاتر ارزشیابی معلمان و کاربرگ های دانش آموزان  توسط داوران ارزیابی و از نمونه کار های برتر تجلیل می گردد.

به اشتراک بگذارید :