24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۰:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1271377
مدیر آموزش و پرورش شهرستان صالح آباد در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور مطرح کرد:
احداث ١۶ فضای آموزشی و پرورشی با اعتبار ٨٢ میلیارد ریال طی یک سال اخیر در شهرستان صالح آباد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان صالح آباد در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور از احداث ١۶ فضای آموزشی و پرورشی با اعتبار ٨٢ میلیارد ریال طی یک سال اخیر در شهرستان صالح آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، غلام حیدر اسدی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی گذشته ٩ هزار و ٣٠٠ دانش‌آموز در مدارس سطح شهرستان ثبت نام شده اند گفت: نرخ پوشش تحصیلی شهرستان صالح آباد در مقطع ابتدایی بیش از ٩٩ درصد و در مقطع متوسطه ٩٢ درصد می باشد.

وی با اشاره به ساخت ١۶ فضای آموزشی و پرورشی با اعتبار ٨٢ میلیارد ریال طی یک سال اخیر افزود: بیش از ٣۴ درصد دانش آموزان مقطع متوسطه دوم شهرستان صالح آباد در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش مشغول تحصیل هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان صالح آباد در پایان افزود: کسب ٣٨ رتبه برتر در سی وهشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز، کسب رتبه برتر استان در اجرای برنامه های پیشگیری ازآسیب های اجتماعی و دستیابی به نرخ گذر ٨٨ درصدی از پایه نهم به دهم، از جمله توفیقات آموزش و پرورش شهرستان صالح آباد در سال تحصیلی ١٣٩٩ - ١٣٩٨ می باشد.

به اشتراک بگذارید :