21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۹:۱۳:۵۵
کد مطلب:  1271262
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور مطرح کرد:
احداث ٧ پروژه آموزشی و پرورشی با اعتبار ۶٠ میلیارد ریال تا پایان سال ٩۹ در شهرستان رشتخوار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور از احداث ٧ پروژه آموزشی و پرورشی با اعتبار ۶٠ میلیارد ریال تا پایان سال ٩۹ در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمود ذباح با بیان اینکه در حال حاظر بیش از ٩٨ درصد جمعیت گروه هدف (١٠ تا ۴٩) سال در این شهرستان با سواد هستند اظهار داشت: در راستای برنامه توسعه متوازن ٣۶ درصد دانش آموزان مقطع متوسطه دوم شهرستان رشتخوار در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به فعالیت یک هزار و ۴٨ همکار شاغل در آموزش و پرورش شهرستان افزود: نرخ پوشش تحصیلی شهرستان رشتخوار در مقطع ابتدایی ٩٨، متوسطه اول ٨٠ و در مقطع متوسطه دوم ٧۵ درصد می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار با اشاره به ٨٠ درصد پیشرفت فیزیکی ٧ پروژه در دست احداث شهرستان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تصریح کرد: با همکار اداره نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان و همت خیرین نیک اندیش در آغاز سال تحصیلی آینده ٣ پروژه به بهره برداری خواهد رسید و ۴ پروژه دیگر نیز تا بهمن ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.پروژه های در دست ساخت شامل ٢٧ کلاس درس و ١٣ اتاق می باشد که مجموع اعتبارات آن ۶ میلیارد تومان می باشد.

به اشتراک بگذارید :