21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۸:۲۱:۰۲
کد مطلب:  1271145
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور مطرح کرد:
احداث ۴٢ کلاس درس در راستای تکمیل ٩ پروژه آموزشی و پرورشی در سال ٩٩

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد در حاشیه برگزاری سی چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: ساخت شش دبستان ۶ کلاسه، دو دبیرستان ٣ کلاسه و یک دبستان ٢ کلاسه، با همت و مشارکت خیرین نیک اندیش از جمله اقدامات عمرانی دستگاه تعلیم و تربیت در این شهرستان می باشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، احمد برزخی فریمانی با بیان اینکه آموزش و پرورش تایباد برای سال تحصیلی آینده با افزایش حدود ۶ درصدی ثبت نام در سطح مدارس رو به رو خواهد بود گفت: در راستای برنامه توسعه متوازن، قریب به ۴٢ درصد دانش آموزان مقطع متوسطه دوم در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از یک هزار و ٢۵١ کلاس درس فعال در قالب ٢۰۶ آموزشگاه برای سال تحصیلی ١۴٠٠-١٣٩٩ افزود: یک هزار و ۶٠٠ همکار فرهنگی در آموزش و پرورش تایباد مشغول فعالیت می باشند و نرخ پوشش تحصیلی این شهرستان در مقطع ابتدایی ٩٨ درصد می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد در خصوص وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان اظهار داشت: ساخت شش دبستان ۶ کلاسه، دو دبیرستان ٣ کلاسه و یک دبستان ٢ کلاسه، با همت و مشارکت خیرین نیک اندیش از جمله اقدامات عمرانی دستگاه تعلیم و تربیت در این شهرستان می باشد.

به اشتراک بگذارید :