14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۸:۱۲:۴۷
کد مطلب:  1271118
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
مدیر آموزش و پرورش منطقه سراب آذربایجان شرقی: نرخ پوشش تحصیلی و درصد قبولی نسبت به سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه سراب آذربایجان شرقی از افزایش 8 درصدی نرخ پوشش تحصیلی در دوره ابندایی و دوره دوم متوسطه, هم چنین درصد قبولی پایه دوازدهم نسبت به سال قبل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ رضا اسدی مدیر آموزش و پرورش سراب از آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور بر نحوه اجرای طرح بوم, با اشاره به اهمیت این طرح در راستای شناسایی استعدادهای دانش آموزان خاطرنشان کرد: با توج به مستعد بودن منطقه برای اجرای طرح بوم جلسات متعددی را در کنار شناسایی ظرفیت های دانش آموزان در زمینه های علمی, فرهنگی,  ورزشی, و ... انجام دادیم که متاسفانه با توجه به قرمزبودن وضعیت شهرستان سراب به لحاظ بیماری کرونا امکان اجرای موفق فراهم نشدو البته امادگی کامل برای اجرا از سالتحصیلی جدید را داریم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراب در رابطه با همکاری های بین بخشی ادامه داد: در راستای رفع مشکل مدارس تعامل سازنده ای بین مدیران مدارس با دهیاران و شوراهای روستاها برقرار کرده و برخی مشکلات مدارس را از این طریق مرتفع کردیم.

رضا اسدی گفت: نرخ پوشش تحصیلی در دوره ابندایی و دوره دوم متوسطه, هم چنین درصد قبولی پایه دوازدهم نسبت به سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.

این مقام مسئول همچنین افزود: جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل از طریق بسته های حمایتی و مراکز شبانه روزی منطقه و جذب خیرین مدرسه ساز جهت  ساخت و تجهیز مدارس از جمله شاخص هایی است ه منطقه سراب رشد چشمگیری را در یک سال گذشته داشته است.

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :