2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۷:۱۶:۴۳
کد مطلب:  1270806
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک :
تکریم و تعامل سازنده دو طرفه با همکاران باعث پیشرفت آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک : با تکریم و تعامل سازنده دو طرفه و ارتباطات دوستانه می توانیم مشکلات پیش روی در آموزش و پرورش را رفع کنیم.

به گزارش اداره اطلا رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، غلامرضا بختیاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خصوص  برگزاری سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور اظهار داشت: اجلاس سراسری و برگزاری نشست رواسای اداره در آغاز سال تحصیلی پیش رو یا آخرین مهر قرن در راستای هم فکری و هم آفزایی و استفاده از تجربیات مدیران مناطق در کل کشور است .

 وی با اشاره به اینکه شهرستان قرچک نزدیکترین شهرستان به استان تهران است و مشکلات مالی و معیشتی باعث شده تا مهاجرت به این شهرستان زیاد باشد، اظهار داشت: افزایش جمعیت شهرستان باعث افزایش تراکم دانش آموز در مدارس است و در این راستا باید به کمبود فضای آموزشی توجه کرد .

 بختیاری ادامه داد: کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی به عنوان یک چالش جدی در آینده آموزش و پرورش است که باید برای آن تصمیمات جدی گرفت.

وی در ادامه با اشاره به   برنامه بوم تحت عنوان برنامه ویژه در مدارس می باشد، تصریح کرد:این برنامه در این جهت است که هر مدرسه ای که  ازمدارس دیگر  اطراف خود است متمایز شود و هنر مدیریتی ابتکارها و نوآوری های ذهنی خود را به منصه ظهور برساند و در جهت ایجاد محتوای جدید در مدرسه اقدام کند.

 

بختیاری با تاکید بر تعامل و تکریم همکاران تصریح کرد: با تعامل سازنده دو طرفه و ارتباطات  دوستانه می توانیم مشکلات پیش روی در آموزش و پرورش  را رفع کنیم ورفع مشکلات آموزشی و اداری در مدارس و پاسخگویی مطلوب به همکاران  باعث رشد و پیشرفت منطقه در همه حوزه ها می شود .

 

.

به اشتراک بگذارید :