28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۶:۲۲:۴۳
کد مطلب:  1270765
مدیر آموزش وپرورش جوادآباد :
آخرین اجلاس سران آموزش و پرورش قرن

مدیر آموزش و پرورش جوادآباد در حاشیه برگزاری سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور گفت :سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشورآخرین اجلاس سران آموزش و پرورش در  قرن حاضر  است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، عباس کیوانلو مدیر آموزش وپرورش جوادآباد با اشاره به اینکه برگزاری این اجلاس با توجه به شرایط کنونی کاملا متفاوت نسبت اجلاس های قبلی است ، گفت:اجلاس سی وچهارم در شرایط کرونایی حال وهوای ویژه ای به لحاظ نحوه برگزاری داده است وآخرین اجلاس سران آموزش و پرورش قرن است که حتما پرداختن به آموزش مجازی ،فناوری های نوین  و گسترش وتحول آموزشی جزو اهداف  اصلی این اجلاس است .

 وی تامین نیروی انسانی کارآمد وتوانمندسازی آنها به نحو مطلوب را از وظایف اصلی آموزش و پرورش دانست و افزود: تامین منابع مالی جهت ارتقا وکیفیت سخت افزاری ونرم افزاری ، تقویت پژوهش علمی وعملی ،تقویت مدرسه محوری وهمچنین تحول در تالیف وساختار برخی از کتب آموزشی از مهمترین چالش های پیش روی دستگاه تعلیم و تربیت کشور است که باید مورد توجه قرار گیرد.

کیوانلو در ادامه با تاکید بر برنامه ریزی دقیق جهت اجرای دقیق دستور العمل ها وشیوه نامه های مربوط به پروژه مهر ،اظهار داشت:  پیش ثبت نام دانش آموزان ،ساماندهی وتوسعه متوازن  و همچنین بازدید های منظم از مدارس وتلاش جهت رفع نقایص آنها از جمله برنامه هایی است که به طور جدی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه در امر مدرسه سازی وجذب خیرین   مدرسه ساز در منطقه بسیار موفق  عمل شده است ، تاکید کرد: در سال جاری  تعداد سه مدرسه  احداث وافتتاح گردیده است وتعداد سه مدرسه نیز در حال احداث می باشد .

 این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: در سال تحصیلی گذشته با توجه با آن که تعداد زیادی از مدارس منطقه عشایری  می باشند کارهای جالب واقدامات موثری در این خصوص انجام گرفت که از جمله آنها  می توان به  پرورش گل وگیاه ،پرورش زنبور عسل ودام سبک اشاهره کرد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :