28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۰۹:۲۵:۰۵
کد مطلب:  1270193
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
ارتقاء امکانات شبکه آموزشی دانش آموز در سامانه "شاد پلاس"

سخایی: سامانه "شاد پلاس" را به منظور تکامل شبکه "شاد" ایجاد کرده‌ایم تا برخی مشکلات کاربران از نظر استفاده از حجم اینترنت کم تر شود و معلمان نیز بتوانند از امکانات بهتر آن استفاده کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در دهمین روز از شهریورماه ۱۳۹۹، غلامحسن سخایی در گردهمایی روسا و مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان که در سالن نقش جهان مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره ۳ شهر اصفهان برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: دوره های مختلفی به منظور آشنایی و ارتقاء سواد رسانه ای در استان برگزار شده است تا در زمینه تولید محتوا رو به جلو حرکت کنیم. ضمن اینکه آثار تولید محتوا به وزارتخانه ارسال شده تا مورد داوری قرار گیرد و اعلام نتیجه شود.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به کارگروه‌های تشکیل شده پیرامون فضای مجازی افزود: دوره بدو خدمت هم با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش ۴۴ ساعته خواهد بود و به زودی بخشنامه خواهد شد.

سخایی تصریح کرد: با بررسی و ارزیابی که تاکنون داشته‌ایم مشکلاتی در خصوص نیروی انسانی و صدور ابلاغ ها وجود داشته که تمامی موارد به منظور رفع به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

وی افزود: سامانه "شاد پلاس" را به منظور تکامل شبکه "شاد" ایجاد کرده‌ایم تا برخی مشکلات کاربران از نظر استفاده از حجم اینترنت کم تر شود و معلمان نیز بتوانند از امکانات بهتر آن استفاده کنند.

به اشتراک بگذارید :