20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۰۷:۳۱:۰۰
کد مطلب:  1270099
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ثبت نام بیش از 957 هزار دانش آموز استان در سامانه کتب درسی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ثبت نام بیش از957 هزار دانش آموز شهرستان های استان تهران  در سامانه کتب درسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: 95 درصد دانش آموزان شهرستان های استان تهران ، به جز پایه های ورودی مقاطع ( کلاس های اول،هفتم و دهم) در سامانه کتب درسی ثبت نام نموده اند.

 

وی با اشاره به ثبت نام 957 هزار و 33 نفر دانش آموز استان  تا این لحظه در سامانه کتب درسی ، اظهار داشت: کمتر از 5 درصد از دانش آموزان استان هنوز موفق به ثبت در سامانه کتب درسی نشده اند که باید هر چه سریعتر در این زمینه اقدام نمایند.

 

بهارلو با تاکید بر آخرین مهلت ثبت نام در پایان هفنه جاری (سیزدهم شهریور ماه) ، تصریح کرد: از آنجا که ارائه کتب به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید فقط از طریق ثبت نام در سامانه صورت می گیرد لذا ضروری است که مدیران مدارس و اولیای دانش آموزان نسبت به ثبت نام در این خصوص اقدام لازم را انجام دهند تا با مشکلی مواجه نگردند.

 

این مقام مسئول در پایان با تقدیر از تمامی مدیران و اولیای محترمی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام دانش آموزان عزیز اقدام نموده اند ، اظهار داشت: سامانه www.irtextbook.ir   جهت ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان به صورت انلاین تا سیزدهم شهریور ماه اماده ارائه خدمات می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی در 15 شهریورماه به دلیل شیوع بیماری کرونا، توزیع کتب درسی در مدارس استان آغاز گردیده است و دانش آموزانی که قبلا ثبت نام نموده اند می توانند کتب درسی خود را از مدرسه دریافت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :