14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۴:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1269950
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛
رئیس منطقه تیکمه داش آذربایجان شرقی: مهم ترین مشکل آموزش و پرورش فرسوده بودن فضاهای فیزیکی است

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس منطقه تیکمه داش آذربایجان شرقی مهم ترین مشکل و چالش پیش روی آموزش و پرورش را فرسوده بودن فضاهای فیزیکی عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ یعقوب فرهنگ رئیس آموزش و پرورش تیکمه داش آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور روند تعامل مدیران با فرهنگیان بدون هماهنگی های رسمی بوده و با مشارکت و تعامل سازنده برنامه ریزی های لازم برای حل مشکلات صورت می گیرد.

رئیس منطقه تیکمه داش آذربایجان شرقی مهم ترین مشکلات و چالش های اجرایی پیش روی را فرسوده بودن فضاهای فیزیکی اکثر مدارس، کمبود تجهیزات مدارس و کمبود نیروی انسانی عنوان کرد.

فرهنگ در خصوص اجرای طرح بوم در منطقه گفت: انتخاب نوع فعالیت با در نظر گرفتن موقعیت مدرسه با نظر اولیا، دانش آموزان و معلمان، انتخاب مربیان برنامه از طریق که هم از طریق ظرفیت معلمان و سایر نهادها و حتی اولیا دانش آموزان استفاده شده است و تهیه برنامه هفتگی که به نسبت از کلیه دروس کسر شده است، پیشنهاد می شود.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :