20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۳:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1269943
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛
رئیس آموزش و پرورش عشایر آذربایجان شرقی: وضعیت موجود مناطق باید ملاک تنظیم برنامه درسی باشد

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس عشایر آذربایجان شرقی مهرماه را بهترین زمان برای بازگشایی مدارس عشایری عنوان کرد و گفت: برنامه درسی دانش آموز محور با در نظر گرفتن وضعیت موجود منطقه باید ملاک تنظیم برنامه درسی قرار بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ حبیب مهدوی رئیس آموزش و پرورش عشایر آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور گفت: برنامه درسی دانش آموز محور با در نظر گرفتن وضعیت موجود منطقه از نظر ( سفید، زرد، قرمز) باید ملاک تنظیم برنامه درسی قرار بگیرد.

رئیس عشایر آذربایجان شرقی  در خصوص زمان بازگشائی مدارس توضیح داد: با عنایت به کوچ رو بودن عشایر  اول مهر تا پایان خرداد با تعطیلات نوروزی گزینه مناسب تری برای عشایر می باشد.

مهدوی در پاسخ به سوال نسبت به چگونگی تبدیل شدن آموزش و پرورش به گفت و گوی اجتماعی و راه حل های کوتاه مدت   افزود: استفاده از ظرفیت رسانه ملی با گسترش پهنای باند دیجیتالی وفضای مجازی با اولویت  آگاه سازی والدین نسبت به وضع موجود جامعه ممکن است.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :