10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1269939
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛
رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز: بازگشایی در 15 شهریور انس زودتر دانش آموزان با فضای مدرسه را موجب می شود

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز تاکید کرد: آغاز سالتحصیلی در 15 شهریور ماه ایده ای مناسب است که دانش آموزان با فضای آموزشی زودتر انس پیدا کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ زینب علمدار سرند رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور بیان کرد: هدف از برگزاری اجلاس تبادل افکار روسا در سراسر کشور با همدیگر، به حداقل رساندن فاصله و شکاف بین صف و ستاد، بهره گیری از دیدگاه های مدیران، تحلیل و تبیین سیاست ها و خط مشی های کلان نظام آموزشی و بهبود رویه ها در برخورد با مشکلات و ابهامات می باشد.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز مهم ترین اقدامات صورت گرفته این ناحیه برای سالتحصیلی را برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم فن آوری و اطلاعات برای همکاران و دانش آموزان و ارتقاء هوشمند سازی مدارس عنوان کرد.

وی اظهار داشت: آغاز سالتحصیلی در 15 شهریور ماه ایده ای مناسب است که دانش آموزان با فضای آموزشی زودتر انس پیدا کنند و تعطیلات زمستانی با توجه به شرایط آب و هوایی استان تقویم آموزشی منعطفی را نیاز دارد تا با کمتر کردن تعطیلات فرصت ها به عنوان بازده آموزش و یادگیری استفاده شود.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :