13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1269938
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛
رئیس منطقه خداآفرین آذربایجان شرقی: بومی شدن محتوای درسی با توجه نیاز هر منطقه کمک شایانی به اشتغال می کند

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس منطقه خداآفرین آذربایجان شرقی گفت: بومی شدن محتوای درسی با توجه نیاز هر منطقه و توجه به پتانسیل های موجود کمک شایانی به اشتغال می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ مهدی مهرپویا رئیس آموزش و پرورش خداآفرین آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور گفت: در راستای کمک به اشتغال فارغ التحصیلان هر منطقه با توجه به پتانسیل های موجود بهتر است محتوای درسی تدوین شود و در صورت بومی شدن و استفاده ار مدیران مجرب و شایسته و آشنا به فناوری های نوین شاهد توسعه در هر منطقه خواهیم بود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خداآفرین مهر ماه را به علت گردشگری و گرمای شدید منطقه بهترین زمان برای بازگشایی مدارس و پایان خرداد ماه را بهترین زمان برای پایان سالتحصیلی عنوان کرد.

وی یادآور شد: با عنایت به نیاز شدید منطقه به حل مشکلات زیر ساختی از قبیل نصب دکل های مخابراتی و حل اینترنت رایگان برای مدارس و معلمان و دانش آموزان و با استفاده از ظرفیت های اولیا و صدا و سیمای استان می توان آموزش و پرورش را به یک گفت و گوی اجتماعی تبدیل کرد.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :