11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1269926
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛
رئیس منطقه مراغه آذربایجان شرقی: مشارکت جویی و مشارکت پذیری در مدیریت سازمانی فرصتی برای اندیشه های نو است

در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر منطقه مراغه آذربایجان شرقی بر ایجاد وحدت رویه تاکید کرد و گفت: مشارکت جویی و مشارکت پذیری در مدیریت فرصتی برای خلق اندیشه های نو است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ رضا آسیابی مدیر آموزش و پرورش مراغه آذربایجان شرقی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور بر ایجاد وحدت رویه وهماهنگی کامل در جهت باز گشایی مدارس در وضعیت پیچیده کرونایی تاکید کرد و گفت: مشارکت جویی و مشارکت پذیری در مدیریت فرصتی برای خلق اندیشه های نو است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مراغه ادامه داد: مهم ترین اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی جدید استفاده از رهنمود های مدیر کل محترم ، مشارکت جوی و مشارکت پذیری در مدیریت سازمانی و دادن فرصت مناسب برای اندیشه های متفاوت و نو بوده است.

وی یادآور شد: سامان دهی فضا های آموزشی در وضعیتی که تعداد کثیری از دانش آموزان از مدارس غیر دولتی وارد مدارس دولتی شده اند که منجر به تراکم بیشتر کلاسی شده  با این وضعیت ما در منطقه چند مدرسه را تک شیفت کرده ایم.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش منطقه مراغه آذربایجان شرقی همچنین اظهار کرد: تقویت تعامل وارتباط با اولیا جهت آماده سازی استفاده بهینه از اطلس های آموزشی به خصوص در شبکه شاد در سایه ارتباط عالی و سازنده با فرهنگیان بوده است.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :