27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۰۷:۴۶:۴۰
کد مطلب:  57qCKskb
در راستای روز ارتباطات و روابط عمومی:
از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ورامین تقدیر شد

در راستای روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور نماینده شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک و فر ماندار ورامین از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین در محل هتل شایان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور دکتر سید حسین نقوی، نماینده شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک، مهندس خوانساری، فر ما ندار ورامین، فرامرز تا جیک، معاون سیا سی و انتظامی فرمانداری ورامین، اصحاب رسا نه و جمع کثیری از مسئولین شهرستان ورامین همایش تجلیل از روابط عمومی های برتر و خبرنگاران برتر سال در هتل شایان شهرستان ورامین بر گزار شد.

بنا بر همین گزارش در این همایش خوانساری فر ماندار شهرستان ورامین ضمن تبریک هفته و روز روابط عمومی و ارتباطات  اظهار داشت: یکی از رسالت‌های مهم و برجسته روابط‌عمومی‌ها و اصحاب رسانه نگهداشتن مردم در صحنه است.

وی ادامه داد: در طول سالیان انقلاب اسلامی به همت مدیران دلسوز، فعالان رسانه در روابط عمومی که به درستی دستاوردهای نظام و خدمات کشور را برای مردم تصویر کشاندند مردم را در صحنه نگه داشته است.

فرماندار ورامین خاطرنشان کرد: با خدمات شایسته‌ای که در شهرستان ورامین صورت گرفته است و همت مجموعه شهرستان برای در صحنه نگه داشتن مردم در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد این بودیم که میزان مشارکت مردم ورامین بیش از 5 درصد از میانگین مشارکت مردم در کشور است.

این مسئول تصریح کرد: در حالی که میانگین مشارکت مردم در انتخابات اخیر در کشور 62.5 درصد واجدین شرایط است میزان مشارکت مردم ورامین در انتخابات بیش از 67.5 درصد بود که این افتخار بزرگی است که به وسیله اقدامات شایسته اصحاب رسانه و روابط عمومی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب برای مردم صورت پذیرفت.

خوانساری با اشاره به خدمات دولت در طول 3 سال گذشته اظهار داشت: امید است اصحاب رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات دولت مردم را همواره در صحنه نگه دارد.

وی تشریح کرد: خبرنگاران با هدایت فکری و خبری در سطح شهرستان جامعه را به آرامش و تعادل رساندند

 انتخابات هفتم اسفندماه آرام‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین انتخابات ورامین بود

فرماندار ورامین با اشاره به حماسه‌آفرینی مردم غیور ورامین در انتخابات هفتم اسفندماه سال 94 تصریح کرد: پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی آرام‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین انتخابات است.

بنا بر همین گزارش دراین  همایش که به منظور  بزرگداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور سیدحسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، مصطفی هدایی رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران، اصحاب رسانه و جمع کثیری از پیشکسوتان و فعالان رسانه جنوب تهران و مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف شهرستان ورامین در هتل شایان شهرستان ورامین برگزار شد، از رضا میرزایی مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین به منظورانعکاس اخبار به موقع، انتشار و تولید اخبار آموزش و پرورش شهرستان ورامین به عنوان روابط عمومی برتر شهرستان ورامین با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد .

به اشتراک بگذارید :