20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۰۹:۲۱:۱۴
کد مطلب:  1269614
  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ارتقاءآموزش و یادگیری دانش آموزان استان با حمایت خانوادها

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  گفت: حمایت خانوادها در سال جدید تحصیلی از آموزش و ارتقای سطح یادگیری دانش آموزان بسیار ضروری و موثر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با اشاره به اینکه خانواده یکی ارکان اصلی در ارتقاءاموزشی ویادگیری دانش آموزان است ، گفت:  با توجه به شرایط پیش آمده به واسطه شیوع بیماری کرونا انتظار می رود تا خانواده ها و اولیای دانش آموزان در  جهت تقویت آموزش دانش آموزان  عزیز اهتمام بیشتری ورزند.

وی  با اشاره  به همکاری خانوادها که در سند تحول بنیادین مورد تأکید است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم در سال تحصیلی جدید با همکاری اولیای دانش آموزان هر گونه شرایطی که به ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان منجر می شود را فراهم نماییم.

بختیاری با تاکید بر همیاری  خانوادها در شرایط بحران با آموزش و پرورش ، تصریح کرد: اولیای دانش آموزان ًدر دوره ابتدایی با متولیان تعلیم و تربیت  استان تعامل بسیار خوبی داشته اند و اگر حمایت آنان نباشد در آموزش و یادگیری بخوبی محقق نخواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس تصریح کرد: انتظار است  خانواده های گرامی جهت تقویت بنیه علمی دانش اموزان با درک عمیق از اینده فرزندانمان حمایتهای لازم را مبذول داشته و شرایط را جهت آغاز سال تحصیلی جدید فراهم نماییم.

 

به اشتراک بگذارید :