3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۳:۲۶:۵۲
کد مطلب:  1267969
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
۲۵۰ فضای روباز مدارس درسطح استان در اختیار هیات های مذهبی دارای مجوز قرار گرفت

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : ۲۵۰ فضای روباز مدارس درسطح استان در اختیار هیات های مذهبی دارای مجوز قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو در مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و در راستای تعظیم شعائر اسلامی ، گفت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا و در جهت رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در اقامه عزای حسینی، ۲۵۰ فضای روباز مدارس درسطح استان در اختیار هیات های مذهبی دارای مجوز قرار گرفت.

وی با اشاره به ضرورت همکاری های سازمانی و بین سازمانی در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: در شرایط حاضر و شیوع بیماری کرونا همگی ارگان ها و سازمان ها در جهت تامین و حفظ سلامت شهروندان از هیچ کوششی نباید دریغ کنند.

صیدلو با اشاره به اینکه این فضاهای باز مدارس تا پایان شب دهم محرم در اختیار  هیات های مذهبی مذکور است ، تصریح کرد: پس از آن مدارس با توجه به دستوالعمل های وزارتی و ستاد ملی مبارزه با کرونا ضدعفونی و آماده بازگشایی در روز 15 شهریور ماه خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :