12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۱:۱۴:۱۸
کد مطلب:  1267521
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مطرح کرد:
آگاه سازی اولیا جهت آموزش فرزندان برای رعایت پروتکل های بهداشتی

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه ی شورای اداری آموزش و پرورش ورزقان بر آگاه سازی اولیا جهت آموزش فرزندان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ورزقان، جلسه شورای اداری آموزش و پرورش ورزقان با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیرآموزش و پرورش منطقه و سایر اعضا در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش ورزقان برگزار شد.

محمد حسین اشرفی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و همچنین تبریک آغاز هفته دولت بیان کرد: ویروس منحوس کرونا بر آموزش و پرورش و حتی کشور تاثیر منفی و نامناسبی گذاشته است اما ملت ایران اسلامی در سختی ها، یار و یاور همدیگر بوده اند و توانمندی های خود را نشان داده اند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش ادامه داد: بحث نیروی انسانی از جمله مسائل مهم در آموزش و پرورش است و نیروهایی که با نهضت سواد آموزی همکاری داشته و در آزمون قبول شدند، وارد بدنه آموزش و پرورش خواهند شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دانش آموزان در مناطق سفید به شیوه حضوری در مدرسه حاضر خواهند شد، آگاه سازی اولیا جهت آموزش فرزندان خود، برای رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط داخلی و خارجی مدرسه ضرورت مضاعفی دارد.

اشرفی اذعان داشت: مدیران و عوامل اداری و آموزشی مدارس باید نهایت دقت و تلاش خود را جهت ارتباط دانش آموزان با همدیکر در کلاس درس و زنگ تفریح با رعایت پروتکل های بهداشتی به کار گیرند.

در ادامه مدیرآموزش و پرورش ورزقان با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک هفته دولت و روز کارمند خاطر نشان ساخت: از عوامل ستادی و اداری مدارس که خارج از وقت اداری در جهت بهبود امورات آموزشی و پرورشی تلاش می کنند قدردانی می نمایم.

محمدی عنوان کرد: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس واقع شده ایم و همچنین سایه افکندن ویروس منحوس کرونا، ضروری است تمامی عوامل اداری و آموزشی با همکاری همدیگر اقدامات لازم را برای بازگشایی باشکوه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام دهند.

وی همچنین بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و خدمت بهینه به اولیا و دانش آموزان در زمان مراجعه به مدارس تاکید کرد.

مدیرآموزش وپرورش ورزقان بیان کرد: زیباسازی و شاداب سازی محیط فیزیکی مدارس از جمله مهم ترین مواردی است که باید در دستور کار مدیران مدارس قرار گیرد.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :