28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ ۱۳:۵۲:۵۴
کد مطلب:  1265239
معاون هماهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست خبری تبیین رویداد "ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا"مطرح کرد:
تاکنون 76طرح و ایده از سوی علاقمندان به شرکت در این رویداد فرهنگی ثبت شده است

معاون هماهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست خبری تبیین رویداد "ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا" گفت: تاکنون 76طرح و ایده از سوی علاقمندان به شرکت در این رویداد فرهنگی ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حسین شادکام با بیان اینکه تاکنون 76 طرح و ایده از سوی علاقمندان به شرکت در این رویداد فرهنگی ثبت شده است اظهار داشتیادگیری موثر، ایجاد زیرساخت های لازم الگوهای تربیتی و مدیریت مطلوب نظام آموزشی در شرایط کرونایی، از محورهای اصلی این رویداد فرهنگی است.

وی با اشاره به جذب یک هزار و 760 دانشجوی جدید در دانشگاه فرهنگیان استان تصریح کرد: امسال یک هزار و 760دانشجوی جدید در 15رشته تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان استان جذب می شوند که از بهمن ماه مشغول به تحصیل خواهند شد.

در ابتدای جلسه رمضان نیری، مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با بیان اینکه رویداد "ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا" به همت اداره کل آموزش و پرورش استان با محوریت دانشگاه فرهنگیان در حال برگزاری است اظهار داشت:  ۱۲شهریورماه سال جاری آخرین مهلت شرکت در رویداد "ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا" می باشد.

وی در پایان افزوددانش آموزان، اولیاء، مدیران و معلمان می توانند در این رویداد فرهنگی شرکت و ایده ها و پیشنهادات خود را تا 12 شهریور ماه جاری در سامانه sci-cbo.ir  بارگذاری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :