22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۱۲:۵۸:۰۹
کد مطلب:  1262189
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ثبت نام 936 هزار دانش آموز شهرستان های استان تهران در سامانه کتب درسی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ثبت نام 936 هزار دانش آموز شهرستان های استان تهران در سامانه کتب درسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اقدامات انجام شده این معاونت در حوزه پروژه مهر و ایام بازگشایی مدارس  گفت: با تلاش های صورت گرفته مدیران مدارس و همچنین اولیای گرامی دانش آموزان چیزی در حدود 93 درصد دانش آموزان استان در سامانه کتاب درسی ثبت نام نموده اند و فرایند تهیه و ارسال کتب برای آنها در حال اجراست .

وی با تاکید بر اینکه سامانه ثبت کتب درسی هنوز فعال و قابل دسترس می باشد، اظهار داشت: اولیای گرامی دانش آموزان که تا کنون به هر دلیلی نتوانسته اند ثبت نام فرزند خود را  در سامانه کتب درسی انجام دهند می بایست هر چه سریعتر نسبت ثبت نام در سامانه مذکور اقدام نمایند تا در آغاز سال تحصیلی با مشکلی در این زمینه مواجه نگردند.

بهارلو با اشاره به اینکه  99 درصد  کتب کل استان به مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: فرایند توزیع کتب از منطقه به مدرسه نیز شروع شده و کتب دانش آموزان طبق جدول شیوه نامه وزارتی  در حال ارسال به مدارس است .

این مقام مسئول در پایان با آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان در سال تحصیلی پیش رو خاطرنشان کرد: آغاز سال تحصیلی جدید با توجه به شیوع بیماری کرونا با تغییرات متفاوتی نسبت به سال های گذشته روبروست و این اداره کل آمادگی لازم جهت برگزاری سال تحصیلی جدید را متناسب با تصمیمات ستاد ملی کرونا  فراهم نموده است.

به اشتراک بگذارید :